تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون در تهران

تعمیر تلویزیون

سراسر تهران و حومه

تعمیر تلویزیون با ضمانت نامه کتبی

تعمیر تلویزیون در محل مشتری

حمل و نقل رایگان تلویزیون

در صورت نیاز به تعمیرات تلویزیون در محل شرکت، حمل و نقل تلویزیون رایگان بوده و توسط کادری مجرب جهت حمل و نقل انجام میپذیرد. این مورد مخصوصاً در مورد تلویزیون های اینچ بالا بسیار کارآمد بوده و باعث رفاه حال مشتری و همچنین جلوگیری از صدمات احتمالی در حمل و نقل غیر حرفه ای و غیر ایمن خواهد شد.

۶ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی ۲۴ ساعته

تعمیرگاه مجاز تلویزیون

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن از تخصصی ترین بخش های تعمیرات تلویزیون است با استفاده از دستگاه های تمام دیجیتال و هوشمند تعمیر تلویزیون تست و عیب یابی پنل و برد تلویزیون ایکس ویژن به سریع ترین زمان و کمترین هزینه و البته جلوگیری از خرابی های قسمت های دیگر تلویزیون ایکس ویژن جلوگیری می کند. به کارگیری تکنسین های مجرب آموزش دیده در دوره های تخصصی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن درصد موفقیت و بازدهی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن را بالا برده و همین باعث پایین آمدن و بهینه شدن هزینه و زمان تعمیر تلویزیون می شود .

برد تلویزیون ایکس ویژن، پنل تلویزیون ایکس ویژن ، بک لایت تلویزیون ایکس ویژن، و سایر خرابی های تلویزیون ایکس ویژن در این نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن تعمیر می شود.

تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در محل

  • اگر تلویزیون ایکس ویژن شما در محل کار و یا شرکت شما دچار مشکل شده و جهت تعمیر آن نمی‌توانید برای جابه جایی آن اقدام کنید از سرویس تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در محل نمایندگی ما استفاده کنید
  • نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن تهران تی وی سرویس در خدمت شما هموطنان گرامی است تا تکنسین مجرب حرفه ای خود در زمینه تعمیر تلویزیون ایکس ویژن را جهت بررسی خرابی و تعمیر تلویزیون ایکس ویژن به محل شما اعزام کند و تمامی اقدامات اعم از تست دستگاه‌ / تشخیص عیب / تشخیص قطعه ی خراب و تعویض یا تعمیر آن در محل انجام گیرد .

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در منزل

  • سرعت عمل در تعمیر منوط به داشتن تمامی قطعات مصرفی در تلویزیون ایکس ویژن است که خیلی از این قطعات همراه تعمیرکاران اعزامی ما به منزل مشتری وجود دارد تا نیاز به تلف کردن وقت مشتریان محترم برای یافتن قطعه ی با  کیفیت و اورجینال نباشد و همچنین  اگر قطعه ای نیاز باشد و همراه تکنسین نباشد سریعا از سمت نمایندگی تعمیرات تلویزیون X-Vision شرکت به محل مشتری ارسال می‌شود.
  • شما مشتریان گرامی چنانچه در زمینه ی تعمیر تلوزیون ایکس ویژن خود سوالی دارید و یا نسبت به ایراد تلویزیون خود دچار سردرگمی هستید می‌توانید از پاسخگویی کارشناسان متخصص ما در زمینه‌ی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن استفاده نمایید فقط کافیست مدل تلویزیون ایکس ویژن خود را برای ما ارسال نمایید تا مشاورین ما اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

۵ راهکار رفع مشکلات تلویزیون ایکس ویژن

دلایل مختلفی وجود دارد که تلویزیون ایکس ویژن شما روشن است اما هیچ تصویری نمایش نمی دهد. یکی از رایج ترین مشکلات تلویزیون ایکس ویژن این است که تلویزیون ایکس ویژن شما به ورودی اشتباه سوئیچ می شود.

معمولاً، می‌توانید ورودی را با فشار دادن یک دکمه (با برچسب “ورودی” یا “منبع” یا “تلویزیون ایکس ویژن”) روی کنترل از راه دور تلویزیون ایکس ویژن تغییر دهید.

به فشار دادن دکمه برای چرخش در ورودی های مختلف تا زمانی که تصویر تلویزیون ایکس ویژن نشان داده شود ادامه دهید. اگر تلویزیون ایکس ویژن شما در ورودی مناسب قرار دارد و همچنان هیچ تصویری نمایش نمی دهد، سعی کنید گیرنده کابلی یا ماهواره ای خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که روشن است. علاوه بر این، مطمئن شوید که همه اتصالات ایمن هستند.

 

اگر متوجه شدید که تصویر تلویزیون ایکس ویژن شما مانند یک دسته مربع در حال شکستن، پیکسل شدن یا برش دادن است، احتمالاً با یک مشکل سیگنال ضعیف روبرو هستید.

مطمئن شوید که تمام اتصالات از دیوار تا جعبه کابل و از جعبه کابل به تلویزیون ایکس ویژن خود را بررسی کنید. بررسی کنید تا مطمئن شوید که همه اتصالات در جای خود قرار دارند.

با این حال، اگر مشکل همچنان ادامه داشت، بهتر است از ارائه دهنده کابل یا ماهواره خود کمک بگیرید.

تماشای تلویزیون ایکس ویژن و دیدن حرکت دادن دهان یک شخصیت می تواند بسیار آزاردهنده باشد اما دیالوگ یا صدای آنها هماهنگ نیست.

معمولاً، فرد را در تلویزیون ایکس ویژن می‌بینید که «سلام» می‌گوید، اما بعد از اینکه لب‌های آن شخص از حرکت بازماند، «سلام» را می‌شنوید.

یکدفعه حس تماشای یک فیلم خارجی با صدا را می‌دهد. این مشکل را می توان با بررسی تنظیمات صوتی تلویزیون ایکس ویژن یا جعبه کابل و تنظیم “تاخیر صدا” حل کرد. این باید ویدیو را با صدا هماهنگ کند.

اگر صدای تلویزیون ایکس ویژن شما پژواک دارد، احتمالاً یک سیستم صوتی جداگانه مانند سیستم صدای فراگیر یا نوار صوتی دارید و صدا هم از طریق بلندگوهای تلویزیون ایکس ویژن و هم از سیستم صوتی خارجی پخش می شود.

اکنون، اگر یک سیستم صوتی جداگانه به تلویزیون ایکس ویژن وصل شده‌اید، نباید اجازه دهید صدای تلویزیون ایکس ویژن از طریق بلندگوهای تلویزیون ایکس ویژن پخش شود زیرا می‌تواند منجر به اکو شود.

علاوه بر این، برای به دست آوردن آن سیستم صوتی پول خرج کردید، زیرا واضح است که صدای آن بسیار بهتر از بلندگوهای تلویزیون ایکس ویژن شماست.

بنابراین، حرکت بعدی شما این است که صدای بلندگوهای تلویزیون ایکس ویژن خود را بی صدا، غیرفعال یا کم کنید. به این ترتیب سیستم صوتی می‌تواند صدایی با کیفیت را بدون اکو یا تداخل صدای تلویزیون ایکس ویژن ارائه دهد.

اگر تلویزیون ایکس ویژن LED، OLED یا QLED صفحه تخت شما خطوط را نشان می دهد، سعی کنید منوی تلویزیون ایکس ویژن را باز کنید. اگر خطوط از طریق منوی تلویزیون ایکس ویژن که روی صفحه ظاهر می شود عبور می کند یا اگر اتفاق می افتد که صفحه نمایش ترک خورده است، باید برای تعویض پنل برنامه ریزی کنید.

خوشبختانه، برخی از تولید کنندگان تلویزیون ایکس ویژن گارانتی طولانی برای پانل ها ارائه می دهند، به خصوص اگر خطوطی در آنها وجود داشته باشد. اگر ضمانت تلویزیون ایکس ویژن شما آن را پوشش دهد، می توان آن را بدون هیچ هزینه ای جایگزین کرد.

تعمیر تلویزیون

راهنمای مشاوره تعمیرات تلویزیون

تحویل سریع

حمل رایگان و حرفه ای

اعزام تکنسین متخصص

تعمیر تلویزیون

تماس سریع

به بالای صفحه بردن